Krkonoše 2008

Týdenní dovolená v našich nejvyšších horách se vydařila... Počasí přálo na letošní podivný červenec až moc dobře, viděli jsme, co jsme vidět chtěli, ubytování i jídlo bylo za rozumné ceny a ve výborné kvalitě (chata Vatra - doporučujeme). Totální ohavnost byla Pec pod Sněžkou a stejně tak vrchol naší nejvyšší hory. Tuny uřvaných Němců a Poláků, drahota, kýč, hnus... sem už nikdy! Oproti tomu nádherná túra úbočím Kozích hřbetů nad Bílým Labem, Sněžné jámy, návštěva a kafčo s borůvkovým koláčem na úžasné Luční boudě nebo vepřo-knedlo-zelo ve Špindlerovské hospodě ve Špindlu jsou momenty, které si budu pamatovat hóóódně dlouho. Jak říkám, bylo tam fajn, ale na rovinu - podruhé už tam asi nemusím... zase tak úžasný Krákonoše nejsou. Teď už se těším na srpnový týden v Broumovských stěnách a na Ostaši a příští rok bych nejradši opět po čase někam na Slovensko, tam je vždycky dobře :o)

No a samozřejmě jsem měl s sebou v Krakonošově foťák, takže kdo bude mít chuť a čas, může se prokousat stopadesátkou výcvaků.FOTOGALERII NAJDETE ZDE!

Na výšlapu jsem nacvakal i materiál na nějaké spojovačky, takže kdo má zájem se porozhlédnout po Krkonoších a okolí ve velkém rozlišení, ať pohledá v příslušné sekci fotogalerie tohoto webu.

blog comments powered by Disqus
© 2005–2019 Mach Napište mně