Followuji, followuješ, followujeme…

Tak mě začal bavit Twitter :o)

Narozdíl od Zuckerbergova nepříliš sympatického kolosu (psal jsem o tom tady) jsem si pípající sociální síť po pár dnech tesování fakt hodně oblíbil. A jenom mě může mrzet, že jsem k Twitteru nepřičichl dřív. Všechno je jasné, čisté, stručné přehledné. Když vás někdo přestane bavit, prostě ho přestanete sledovat a nemusíte podstupovat nějakou nepříjemnou a potupnou proceduru se zrušením přátelství (nebo jak se tomu na FB říká). A rychlost, s jakou se k vám může dostat informace, je taky zajímavá. Např. o tragické havárce na rallye u Lopeníku jsem věděl cca 5 minut předtím než to začala chrlit všechna ostatní média jako „breaking news“. Implementace Twitteru do notifikačního centra pod OS X 10.8 je pak už oním pověstným kouskem ovoce na vršku sladkosti.

Takže pokud byste náhodou někdo pojal chuť sledovat moje občasné pípnutí, najdete mě tady anebo využijte tlačítka v levém sidebaru (nad Počítadlem přístupů).

twitter-mach-11-2012

A když jsme u těch sociálních sítí, tak občas přihazuji nějaký výcvak i na Instagram, takže kdo by měl zájem, může mě sledovat i tam.

instagram-mach-11-2012

blog comments powered by Disqus
© 2005–2018 Mach Napište mně