Několik (snad) zajímavých odkazů 133

Ve stručnosti zase pár tipů na stránky, které mě v poslední době něčím oslovily…

Jaro je tady a tak se vám třeba bude hodit pár mírně kýčovitých „jarních“ vektorů zdarma ke stažení. Excelentní sadu převážně minimalistických tapet na vaši plochu najdete na AppStorm. Doporučuji, fakt nádhera! Pokud sháníte nějaké free vzorky a textury, tak na DesignModo jich máte nachystanou skoro čtyřicítku. A padesátku povedených abstraktních štětců do Photoshopu můžete sosat z crazyleafdesign.com.

Pokud se chcete procvičit v práci s Illustratorem, tak na vector.tutsplus.com si můžete s Jaroslavem Lazunovem vyrobit pěknou riflovou kapsu. Na dzineblog360.com na vás čeká nádherný výběr z fotek „by National Geographic“. Krása! A když jsme u těch fotek, tak podle mě velmi zdařilý článek od Jaroslava Klímy určený zejména začátečníkům vyšel na Grafice. Pár chytrolínů samozřejmě začalo pitvat v komentářích naprosto nepodstatné prdy, ale tak už to na Grafice a českých serverech obecně holt chodí. Chvála se nenosí, jen když se dá nějak rýpnout :o(

Pro mě doposud zcela neznámý web neaktuality.cz jsem objevil teprve nedávno a už napevno trůní v mé RSS čtečce. Najdete tam zprávy, které se vážou vždy k aktuálnímu datu, ale staly se již v historii. Hodně povedené!

Říkají vám něco jména O’Sullivan, Murphy, Davis, Carter, Higgins, Robertson, Junhui, Dott, Selby, Williams, Maguire atp.? Jestli ne, tak to ignorujte, jestli ano, zkuste je napodobit na velmi zdařilé simulaci jejich úžasné hry.

A adrenalinově‑letecké video na závěr. Miluju tyhle záběry a tyhle šílence. Když začnou volnomyšlenkáři roztáčet jeden po druhým spirály a padat do údolí, tak mám husí kůži velikosti kanadských malin! Bombastický!blog comments powered by Disqus
© 2005–2018 Mach Napište mně