Několik (snad) zajímavých odkazů 140

Dneska zase fakt jen v rychlosti… tipy… zajímavosti… odkazy…

Pastebot – „must have“ aplikace na iPhone

Určitě jste o Pastebot už slyšeli, četli recenze (např. tady) nebo ho vlastníte. Ale stejně mu tady musím udělat reklamu. Tenhle nadupaný clipboard manažer je opravdovým skvostem a nedovedu si používání tydlifónu bez něj už vůbec představit. A copy‑paste mezi telefonem a stolním počítačem… yeaaahhh… pecka!

pastebot

iRadar CZ

Jestli jste zatoužili po kvalitní aplikaci na iPhone, která by vás nenechala zmoknout, pak jste možná zjistili, že populární aplikace Meteoradar CZ nebyla nějaký čas na App Store dostupná. Nedávno se objevila jakási parodie na ni – nepovedená kopie od jiných tvůrců (název tady ani uvádět nebudu). Ale ode dneška je klasika zpět v App Store pouze pod jiným názvem. Stahujte… je to zdarma, je to perfektní, je to nutnost ;o)

iRadarCZ

Jump Out!

Bombastická hra pro iPhone je nějaký čas zdarma! Neváhejte a sosejte, protože tohle vás fakt pobaví. Z toho brebentění broučků jsem úplně hotovej :o)))

jump-out

Tutoriály pro Illustrator

Na vector.tutsplus.com vám Cheryl Graham ukáže, jak na průhledný text. Pamatujete, když jsem tady psal, jak to udělat v InDesignu? :o) A na astutegraphics.com se naučíte dělat parádní riflovinu (denim).

Fashion foto telefonem

Mrkněte, jak se dá i takováhle disciplína zmáknout mobilem. Jakým snad ani nemusím dodávat ;o)

Třetí ročník Sexistického prasátečka

Soutěž o nejsexističtější reklamu. Drtivá většina jsou fakt strašný trapárny. Neuráží mě ani tak sexistickým obsahem jako svou debilností ;o) Takový číslo 22, 38, 47 (proč je tam ta mrtvola?!?!?), 50 (nářádí) a hlavně majstrštyk č. 51 jsou fakt skvosty :o)))

Seznamácké mapy jedou!

Obecně nijak Seznam neprožívám, ale musím uznat, že jeho Mapy.cz mám hodně rád. A teď se můžeme snad v brzké době těšit na kvalitní navigaci a mapy off‑line (více zde). A taky jsou už od září k dispozici letecké záběry jedné třetiny republiky ve větším rozlišení (čtěte tady).

Budou e‑shopy vracet i poštovné?

Uvidíme, zatím to vypadá, že ano.

První tanky

Zajímavý článek na Technetu, hlavně pro milovníky vojenské techniky.

A diskopecka na závěr!

Úchylnost klipů mých oblíbenců První hoře dosahuje intergalaktických rozměrů!!!blog comments powered by Disqus
© 2005–2018 Mach Napište mně