Několik (snad) zajímavých odkazů 161

Letem světem netem…

Zvýraznění a poznámky v iBooks

Perfektní tip pro iOS přináší server osxdaily.com. Hlavně studentům by se to mohlo hodně šiknout… konec zvýrazňovačům a lepicím lístečkům s poznámkami ;o)

ibooks-zvyrazneni-poznamky_02-2013

Animované gify…

…ze kterých vám budou oči přecházet najdete na thisiscolossal.com. Hodně dobrý!

anim-gify_02-2013

Opráski na triku

Kdo už by dneska neznal Zmikunda a další opráski sčeskí historje? A teď je můžete mít i na tričku nebo hrnku! Mimochodem, ten díl Jak Cylir Smetojedem robili hlabolici je stejně jeden z nejlepších! :D

opraski-metud-hrnek_02-2013

Acapulco „trošku“ jinak

Zpátky do reality… tahle série fotek ze zmíněného mexického města je jen pro silné povahy. Zapomeňte na krásné pláže, západy slunce a barevné koktejly. Převažující barvou na odkazovaných fotkách je totiž rudá barva krve jako výsledek války drogových kartelů. Síla!

acapulco_02-2013

Výroba zlata v Česku

Hodně zajímavý článek s fotogalerií najdete na Technetu.

zlato-technet_02-2013
Ilustrační foto peter Hires / photoxpress.com

Slovenské TV stanice ve vašem iPhonu/iPadu

Stačí najet v prohlížeči na vašem mobilním zařízení s iOS na adresu iphonetv.antik.sk a vybrat si z nabídky televizních kanálů. Všechno živě a zdarma.

iphonetv-antik-sk_02-2013

A teď třikrát mimozemšťani! Protože jinak si tvůrce následujících záležitostí nedokážu představit…

V první řadě tady máme úúúžasnej webík jednoho rodinného penzionu. Doporučuji opatrnost při kliknutí na odkaz, slabší jedince by tenhle nadčasový webdesign mohl porazit. Možná je to „baby friendly“, ale rozhodně to není „Mach friendly“… málem jsem přišel o zrak :o)

No a na závěr dvakrát muzika‑muzičenka. Nová LuŠtěLa je opět pecka, song „FB pedofil“ se vám jistě zaryje hluboko do srdíčka ;o) U jednoho z komentů pod videem na YT jsem si málem cvrknul: „Když vešel táta do pokoje, tak jsem to přepnul na porno, protože to bylo snadněji vysvětlitelné.“ :D

lustela_fb-pedofil_02-2013

A do Krajiny zázrakov vás vezme éterické duo Miroslav Martin a Drahomíra Masaryková. Tohle je VELKÁ bomba, to se vám bude túúúze líbit. A paní Drahomíra v sexy póze v čase 1:52 je prostě k sežrání! Tak dobrou chuť ;o)

krajina-zazrakov_02-2013

blog comments powered by Disqus
© 2005–2018 Mach Napište mně