Pro skutečné hudební fajnšmekry…

Myslíte, že vás na české hudební pseudoscéně pro masochisty už nemůže nic překvapit? Pořád považujete Maxim Turbulenc a Evu s Vaškem za ten největší „hártkór“, co je ke slyšení v české kotlině? A znáte Marii Pojkarovou?!

Jak jsem si tak prolétl internet, tak je tahle osoba asi známá už delší dobu, ale jelikož bulvár nesleduji, tak jsem na tohle stvoření narazil až teď. A můžu vám zodpovědně říct, že mně skutečně dochází slova. Tohle je taková hrůza, hnus, trapnost, nevkus, uslintanost a infantilita, že by se to snad dalo změřit i na Richterově škále. S maximálním vypětím všech sil jsem vydržel dvě a čtvrt videa na YouTube, ale na další už jsem neměl. Mozek se vzpíral uvěřit, žaludek se dral nahoru a na husí kůži by mohla jezdit Nikola Sudová slalom v boulích.

Jsem přející člověk a je mně celkem fuk, jak se kdo živí. Nicméně když jde někdo „s kůží na trh“ (čti na veřejnost), tak holt musí počítat s reakcemi. Ta moje je výše, nemůžu si pomoct. Však posuďte sami. Ale pozor, tahle produkce vám může nenávratně poškodit zrak, sluch a duševní zdraví!

Tímhle loštomilouškým songem s pejšánkama se prý Marie Pojkarová proslavila…A tohle už je ale sku‑teč‑ný majstrštyk!!! Možná by se tahle zvrácenost dala používat i jako zbraň hromadného ničení…Kdo nemá dost, tak další zvěrstva dohledá na YouTube.

blog comments powered by Disqus
© 2005–2018 Mach Napište mně