Prodám Apple příslušenství

Po upgradu počítače tady mám nějaké věci na prodej…


1. Klávesnice Apple Keyboard s číselnou sekcí – česká

Tenká hliníková drátová (!) klávesnice s numerickou částí. Úplná funglovka, ještě nevybalená. Více informací tady.
Důvod prodeje: Byla přiložená k mému novému iMacu a já už jednu mám.
Cena: 950 Kč (včetně poštovného!)

apple-alu-klavesnice_prodam_12-2012
Klávesnice prodána.


2. Apple Magic Mouse

Kompletní info o multidotykovém Apple hlodavci najdete zde. Opět úplně nová, prodej ze stejného důvodu jako klávesnice výše.
Cena: 1250 Kč (včetně poštovného!)

magic-mouse_prodam_12-2012
Myš prodána.


3. LaCie mini Hard Drive & Hub 250 GB

Externí hard disk v designu Mac Mini, který funguje zároveň jako USB & FireWire hub (2× FireWire 400 a 4× USB 2.0). Kapacita 250 GB, 8 MB cache a rychlost disku 7200 rpm. Disk byl zakoupen v lednu 2007, je dokonale funkční, celou dobu byl provozován v čistém a nekuřáckém prostředí. Samozřejmostí je kompletní originální kabeláž, příručka a originál krabice. Loni jsem dokupoval nový síťový adaptér v ceně (tuším) kolem 900 Kč, který je samosebou také součástí prodeje. Tento výrobek už není na trhu k dostání, ale bližší informace jsou na webu výrobce, příp. na této stránce, kde najdete i kompletní fotogalerii. Trošku srovnatelným produktem, který se nyní prodává, je disk od iomegy (více např. tady).
Pozn.: Tenhle disk & hub se bude samozřejmě nejlíp vyjímat pod Mac Mini, ale to neznamená, že by se nedal připojit k jakémukoliv jinému Macu nebo i PC!
Důvod prodeje: V současnosti ho nevyužiji a než aby se na něj prášilo, tak třeba někomu ještě poslouží.
Cena: 3000 Kč (včetně poštovného!)

lacie_minihub_prodej_12-2012


Pokud by někdo toužil po osobním převzetí, tak se samozřejmě nebráním, ale na rovinu říkám, že by si musel přijet ke mně domů do Rosic u Brna ;o) Jinak zasílám buď na dobírku nebo po platbě předem na účet (to si kdyžtak pak vyberte, je mně to šumák). O cenách prosím nezkoušejte smlouvat. Myslím, že jsou nastaveny reálně a než abych tyhle kvalitní věci prodával výrazně pod cenou, tak si je raději nechám jako záložní.

Případní zájemci, pište, volejte.

blog comments powered by Disqus
© 2005–2018 Mach Napište mně