Writebox – v jednoduchosti je síla

On‑line textový editor, který by vás mohl oslovit…

Writebox je velmi jednoduchý až strohý textový editor, který existuje ve třech variantách. Jednak jako webová služba, druhak jako doplněk do prohlížeče Google Chrome a také jako iOS app pro iPhone/iPad. Chrome jsem netestoval (tento prohlížeč nepoužívám), za iOS app se mně nechce platit (nepotřebuji ji), ale on‑line verze mně přijde jako hodně povedená záležitost.

Pokud potřebujete barevné nadpisy, podtržené písmo, vkládání obrázků, odsazení odstavce a další „zásadnější“ formátování textu, tak dál nečtěte ;o) Pokud ale toužíte po rychlém a přehledném editoru, který máte kdekoliv po ruce (nebo jsou snad ještě místa bez internetu? :o)), tak dejte Writeboxu šanci. Co je totiž skvělé, je fakt, že WB se dá jednoduše spárovat s vaším Dropboxem! Nebo je tady snad někdo, kdo ještě Dropbox nemá? :o) Tak potom máte možná Google Drive, a s tím to jde taky…

Rozepsaný dokument se vám po každém stisku klávesy ukládá do lokálního umístění (asi cache prohlížeče… nevím, tomu moc nerozumím), takže nepřijdete o jediné písmenko ani při neočekávaném pádu prohlížeče. Ukládat/synchronizovat do Dropboxu pak můžete zkratkou Ctrl/Cmnd + S. Plná podpora diakritiky samozřejmostí. Zkusíte ho?

writebox_02-2013_1

writebox_02-2013_2

blog comments powered by Disqus
© 2005–2018 Mach Napište mně